Почекайте
завантаження...
2017 / 09 / 19 English speaking club (Free)

Запрошуємо безкоштовно тренувати свою англійську з американськими волонтерами! Зустріч відбудеться у приміщенні головного корпусу ДВНЗ КНУ, аудиторія 330 (о 15.30)

2017 / 04 / 25 Представники КНУ взяли участь у фіналі конкурсу Золотий байт 2017

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”.  Хоча проект студентів КНУ Микитина Олексія та Федоренко Олександра не ввійшов у трійку переможців, проте стартапери отримали схвальні відгуки від членів журі, поради щодо залучення коштів від інвесторів та співпрацювання із органами міської влади.

2017 / 04 / 25 Представники КНУ взяли участь у битві роботів

2017 / 04 / 08 Представники КНУ пройшли у фінал конкурсу Золотий байт 2017

Студенти нашої кафедри Микитин Олексій та Федоренко Олександр взяли учась в Міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт 2017", який пройшов 23 березня в м. Дніпро.

Вітаємо наших студентів із зайнятим в  загальній першості регіонального етапу 2-м місцем та одним із кращим результатом по Україні серед усіх 2-х місць, яке дає право виступити у фіналі конкурсу "Золотий байт 2017", що пройде у Києві з 22 по 23 квітня!

2016 / 12 / 17 Обрано найкращих студентів України і КНУ має своїх переможців!

16-18 грудня у місті Суми зустрілися фіналісти загальноукраїнського конкурсу серед студентів - "КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ 2016".

На фінал зібралися кращі студенти регіональних етапів у кожній із 8 номінацій. Від Дніпропетровського регіону в гості до сумчан поїхали переможці регіонального етапу з різних номінацій та команда підтримки.

Кафедра автоматизації,
комп'ютерних наук і
технологій

© Криворізький Національний університет Кафедра АКНТ, 2016.